ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО ЗАКЛАДУ

1. Мiсцевi органи виконавчої влади або органи мiсцевого самоврядування закрiплюють за закладом вiдповiдну територiю обслуговування i до початку навчального року беруть на облiк учнiв, якi мають їх вiдвiдувати.

2. Зарахування учнiв до всiх класiв здiйснюється без проведення конкурсу i, як правило, вiдповiдно до територiї обслуговування.

3. Директор закладу зобов’язаний вжити заходів до ознайомлення дітей та їх батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до закладу, його Статутом, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.

4. Зарахування учнiв до закладу здiйснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора. Для зарахування учня до закладу батьки або особи, якi їх замiнюють, подають заяву, копiю свiдоцтва про народження дитини, медичну довiдку встановленого зразка, особову справу (крiм дiтей, якi вступають до першого класу). До першого класу зараховуються, як правило, дiти з шести рокiв.

5. Iноземнi громадяни та особи без громадянства зараховуються до закладу вiдповiдно до законодавства та мiжнародних договорiв.

6. Переведення учнiв закладу до наступного класу здiйснюється у порядку, встановленому МОН.

Порядок переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу Наказ МОН України від 14.07.2015 року №762

7. У разi вибуття учня з населеного пункту батьки або особи, якi їх замiнюють, подають до закладу заяву iз зазначенням причини вибуття. У разi переходу учня до iншого навчального закладу для здобуття загальної середньої освiти у межах населеного пункту батьки або особи, якi їх замiнюють, подають до закладу заяву iз зазначенням причини переходу та довiдку, що пiдтверджує факт зарахування дитини до iншого навчального закладу.

Кiлькiсть переглядiв: 42

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.